Welkom bij ODC

Een voetbalbegrip in Boxtel

Opening sportpark Molenwijk

Opening sportpark Molenwijk

Bekijk de foto's

Uitslagen


Programma 25-03-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
ODC G1G - Bavel G1 - 4 - 1 R
Rijen G2 - ODC G2G 5 - 7 R
ODC JO10-1 - BVV JO10-1 2 - 7 R
ODC JO11-1 - RWB JO11-1 9 - 2 R
Wilhelmina JO11-2 - ODC JO11-2 7 - 2 R
Emplina JO11-7 - ODC JO11-3 2 - 4 R
ODC JO11-4 - BVV JO11-3 1 - 1 R
ODC JO11-5 - Emplina JO11-5 5 - 2 R
OJC ROSMALEN JO11-18 - ODC JO11-6 8 - 2 R
Real Lunet JO11-3G - ODC JO11-7 1 - 6 R
BMC JO11-4 - ODC JO11-8 0 - 4 R
ODC JO12-1 - Margriet JO12-1 2 - 3 R
SV Reeshof JO13-1 - ODC JO13-1 3 - 7 R
Emplina JO13-3 - ODC JO13-2 0 - 3 R
ODC JO13-3 - Zwaluw VFC JO13-5 - 7 - 3 V
Wilhelmina JO13-6 - ODC JO13-4 4 - 0 R
ODC JO13-5 - TGG JO13-2 0 - 1 R
ODC JO13-7 - SV BLC JO13-3 7 - 3 R
ODC JO14-1 - SV Reeshof JO14-1 0 - 3 R
ODC JO15-1 - SV Valkenswaard JO15-1 - 1 - 3 R
Best Vooruit JO15-3 - ODC JO15-2 1 - 5 R
SC Elshout JO15-1 - ODC JO15-3 1 - 0 R
ODC JO15-4 - Wilhelmina Boys JO15-5 9 - 0 R
OJC ROSMALEN JO15-9 - ODC JO15-5 1 - 0 R
Den Dungen JO17-1 - ODC JO17-1 0 - 2 R
ODC JO17-2 - Zwaluw VFC JO17-3 5 - 0 R
OJC ROSMALEN JO17-6 - ODC JO17-3 0 - 3 R
ODC JO17-4 - SV Reeshof JO17-4 0 - 11 R
St Mich.Gestel JO19-1 - ODC JO19-1 0 - 0 R
ODC JO8-1 - FC Eindhoven AV JO8-1 4 - 2 R
ODC JO9-1 - WODAN JO9-1 1 - 6 R
ODC JO9-2 - Haarsteeg JO9-2 7 - 1 R
St Mich.Gestel JO9-3 - ODC JO9-3 0 - 10 R
SJO VV LBC JO9-1 - ODC JO9-4 10 - 1 R
Nemelaer JO9-3 - ODC JO9-5 0 - 1 R
ODC JO9-6 - Zwaluw VFC JO9-10 7 - 2 R
ODC MO13-1 - SV BLC MO13-2 6 - 1 R
Boxtel VE1 - ODC VE1 15:30 uur R

Programma 26-03-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
ODC 1 - RKJVV/V. Dalsen 1 - 3 - 2 R
ODC 2 - Best Vooruit 2 - 1 - 2 R
ODC 4 - Maliskamp 4 2 - 3 R
Jong Brabant 5 - ODC 5 0 - 3 R
ODC 6 - OJC ROSMALEN 16 3 - 0 R
ODC 7 - Hilvaria 5 1 - 0 R
Den Dungen 7 - ODC 9 0 - 10 R
Wilhelmina VR2 - ODC VR2 6 - 0 R

Programma - Uitslagen overige Teams


Programma 25-03-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
SCI Mini 1 - ODC Mini 5  3 - 6
Zwaluw VFC Mini 3 - ODC Mini 3  7 - 2
Zwaluw VFC Mini 1 - ODC Mini 1  4 - 4
ODC Mini 4 - DVG Mini 1  3 - 6
ODC Mini 2 - Zwaluw VFC Mini 2  0 - 3

Programma 01-04-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
Boxtel Mini 2 - ODC Mini 4  10:30
ODC Mini 1 - ODC Mini 2  09:45

Programma


Programma 28-03-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
OJC ROSMALEN JO13-7 ZA - ODC JO13-7 ZA 19:15 uur B

Programma 01-04-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
OJC ROSMALEN JO10-1 - ODC JO10-1 09:45 uur R
DESK JO11-1 - ODC JO11-1 11:00 uur R
ODC JO11-2 - WSC JO11-2 09:45 uur R
ODC JO11-3 - OJC ROSMALEN JO11-11 09:45 uur R
TGG JO11-1 - ODC JO11-4 10:15 uur R
SC Elshout JO11-2 - ODC JO11-5 10:45 uur R
ODC JO11-6 - Maliskamp JO11-5 09:45 uur R
ODC JO11-7 - Boxtel JO11-4 09:45 uur R
ODC JO11-8 - Emplina JO11-8 08:30 uur R
Hoogeloon JO12-1 - ODC JO12-1 10:00 uur R
Jong Brabant JO13-1 - ODC JO13-1 11:30 uur R
ODC JO13-2 - Real Lunet JO13-1 11:15 uur R
ODC JO13-4 - Boxtel JO13-3 11:15 uur R
Taxandria JO13-3 - ODC JO13-5 09:00 uur R
OJC ROSMALEN JO13-8 - ODC JO13-7 11:15 uur R
ODC JO14-1 - Oranje Wit JO14-1 12:45 uur R
DVS JO15-1 - ODC JO15-1 13:15 uur R
ODC JO15-2 - Unitas'59 JO15-4 14:15 uur R
ODC JO15-3 - Den Dungen JO15-2 12:45 uur R
OJC ROSMALEN JO15-11 - ODC JO15-4 11:15 uur R
Haarsteeg JO15-4 - ODC JO15-5 13:00 uur R
ODC JO17-1 - Helvoirt JO17-1 - 12:00 uur R
OSC'45 JO17-1 - ODC JO17-2 13:00 uur R
Essche Boys JO17-1 - ODC JO17-3 13:00 uur R
ODC JO17-4 - WSC JO17-4 14:15 uur R
ODC JO19-1 - SV BLC JO19-1 - 14:00 uur R
RKTVC JO19-2 - ODC JO19-2 15:30 uur R
Best Vooruit JO8-1 - ODC JO8-1 09:15 uur R
VOAB JO9-1 - ODC JO9-1 10:00 uur R
ODC JO9-2 - Zwaluw VFC JO9-4 08:30 uur R
ODC JO9-3 - SV BLC JO9-2 08:30 uur R
ODC JO9-4 - Taxandria JO9-3 08:30 uur R
St Mich.Gestel JO9-2 - ODC JO9-5 10:15 uur R
SCI JO9-3 - ODC JO9-6 10:15 uur R
Marvilde MO13-1 - ODC MO13-1 12:00 uur R
ODC VE1 - Best Vooruit VE1 - 16:30 uur R

Programma 02-04-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
VCB 1 - ODC 1 14:30 uur R
Nemelaer 2 - ODC 2 12:00 uur R
ODC 3 - Baardwijk 2 - 10:00 uur R
ODC 5 - Sarto 8 10:00 uur R
Emplina 7 - ODC 6 12:30 uur R
Boxtel 8 - ODC 7 12:00 uur R
ODC 8 - Haarsteeg 7 11:00 uur R
ODC 9 - RWB 5 - 12:15 uur R
ODC VR2 - SCI VR1 12:15 uur R

Programma 05-04-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
ODC JO11-5 - FC Engelen JO11-10 18:30 uur R

Programma 06-04-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
ODC JO19-2 - BZS JO19-1 20:00 uur R

Programma 08-04-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
RPC G1 - ODC G1G 11:45 uur R
ODC G2G - ST Viola/Gilze G1 - 10:00 uur R
Emplina JO10-1 - ODC JO10-1 08:30 uur R
RKDVC JO11-1 - ODC JO11-1 09:00 uur R
RKDVC JO11-2 - ODC JO11-2 09:00 uur R
ODC JO11-3 - Zwaluw VFC JO11-7 09:45 uur R
ODC JO11-4 - OJC ROSMALEN JO11-13 09:45 uur R
ODC JO11-5 - OJC ROSMALEN JO11-15 09:45 uur R
ODC JO11-6 - Den Dungen JO11-4 09:45 uur R
BMC JO11-6 - ODC JO11-7 09:00 uur R
ODC JO11-8 - Haarsteeg JO11-6 11:15 uur R
ODC JO12-1 - Best Vooruit JO12-1 11:15 uur R
ODC JO13-1 - GSBW JO13-1 - 11:30 uur R
ODC JO13-2 - Zwaluw VFC JO13-3 12:45 uur R
Zwaluw VFC JO13-5 - ODC JO13-3 11:30 uur R
ODC JO13-4 - Nivo Sparta JO13-5 12:45 uur R
Zwaluw VFC JO13-7 - ODC JO13-5 11:30 uur R
Essche Boys JO13-1 - ODC JO13-7 11:00 uur R
TSV Gudok JO14-1 - ODC JO14-1 12:00 uur R
ODC JO15-1 - FC Eindhoven AV JO15-1 - 13:00 uur R
Vessem JO15-1G - ODC JO15-2 12:45 uur R
BMC JO15-3 - ODC JO15-3 13:00 uur R
ODC JO15-4 - Theole JO15-5 14:15 uur R
ODC JO15-5 - Zwaluw VFC JO15-5 14:15 uur R
Taxandria JO17-1 - ODC JO17-1 12:15 uur R
ODC JO17-2 - BVV JO17-2 16:00 uur R
ODC JO17-3 - Emplina JO17-7 16:00 uur R
Nemelaer JO17-2 - ODC JO17-4 13:00 uur R
Wilhelmina JO19-1 - ODC JO19-1 14:45 uur R
ODC JO19-2 - Zwaluw VFC JO19-3 - 15:00 uur R
ODC JO8-1 - SV Valkenswaard JO8-1 08:30 uur R
ODC JO9-1 - Emplina JO9-1 11:15 uur R
OJC ROSMALEN JO9-9 - ODC JO9-3 09:45 uur R
Wilhelmina Boys JO9-2 - ODC JO9-4 10:00 uur R
ODC JO9-5 - Zwaluw VFC JO9-8 08:30 uur R
ODC JO9-6 - Essche Boys JO9-2 08:30 uur R
Theole MO13-1 - ODC MO13-1 11:15 uur R
ODC VE1 - LSV VE1 - 17:00 uur R

Programma 09-04-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
ODC 1 - Taxandria 1 - 14:30 uur R
ODC 2 - Beerse Boys 2 - 11:30 uur R
VOAB 3 - ODC 3 12:00 uur R
ODC 4 - Wilhelmina 7 10:00 uur R
Essche Boys 3 - ODC 5 12:00 uur R
ODC 7 - Jong Brabant 8 12:15 uur R
Nieuwkuijk 6 - ODC 9 12:00 uur R
ODC VR1 - Buren VR1 12:15 uur R
Meer info!

Lid worden? Hier vind je meer informatie en het inschrijfformulier!

Promotie video

Agenda

07 mei

Seizoensafsluiting (laatste thuiswedstrijd ODC1)

20 mei

ODC Dag

10 jun

Ducky Dag

15 jun

Sportquiz

17 jun

Wagenaars 5 tegen 5 toernooi

07 jan

Auto Ori├źntatietocht

Sponsoren