2e seizoenshelft van start

Alle teams veel succes toegewenst

Welkom bij ODC

Een voetbalbegrip in Boxtel

Opening sportpark Molenwijk

Opening sportpark Molenwijk

Bekijk de foto's

Uitslagen


Programma 22-02-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
Boxtel JO17-1 ZA - ODC JO17-2 ZA 2 - 3 B

Programma 23-02-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
ODC 1 - Rhode 1 - Afg V

Programma - Uitslagen overige Teams


Programma 18-02-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
Essche Boys Mini 1 - ODC Mini 4  3 - 2
Boxtel Mini 1 - ODC Mini 2  2 - 12
ODC Mini 5 - Best Vooruit Mini 4  5 - 12
ODC Mini 3 - Zwaluw VFC Mini 4  1 - 12
ODC Mini 1 - Zwaluw VFC Mini 2  7 - 1
ODC Kidsclub groep B - Training  10:00
ODC Kidsclub groep A - Training  09:00

Programma 04-03-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
ODC Mini 4 - Boxtel Mini 2  afg
ODC Mini 2 - ODC Mini 1  afg

Programma


Programma 04-03-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
BVV JO10-1 - ODC JO10-1 09:30 uur R
ODC JO11-2 - Wilhelmina JO11-2 09:45 uur R
ODC JO11-3 - Emplina JO11-7 09:45 uur R
BVV JO11-3 - ODC JO11-4 11:00 uur R
Emplina JO11-5 - ODC JO11-5 09:00 uur R
ODC JO11-6 - OJC ROSMALEN JO11-18 09:45 uur R
ODC JO11-7 - Real Lunet JO11-3G 09:45 uur R
ODC JO11-8 - BMC JO11-4 08:30 uur R
Margriet JO12-1 - ODC JO12-1 11:30 uur R
ODC JO13-1 - Rijen JO13-1 - 11:00 uur R
ODC JO13-3 - Maliskamp JO13-2 - 12:30 uur R
ODC JO13-4 - Wilhelmina JO13-6 11:15 uur R
TGG JO13-2 - ODC JO13-5 11:15 uur R
SV BLC JO13-3 - ODC JO13-7 09:40 uur R
ODC JO14-1 - SC 't Zand JO14-1 12:45 uur R
Nuenen JO15-2 - ODC JO15-1 12:15 uur R
ODC JO15-2 - WODAN JO15-3 14:15 uur R
Nemelaer JO15-2 - ODC JO15-3 13:00 uur R
ODC JO15-4 - Boxtel JO15-3 14:15 uur R
ODC JO15-5 - BZS JO15-2 12:45 uur R
WSC JO17-2 - ODC JO17-1 13:30 uur R
SV BLC JO17-2 - ODC JO17-2 12:45 uur R
ODC JO17-3 - Haarsteeg JO17-5 15:45 uur R
Taxandria JO17-4 - ODC JO17-4 12:45 uur R
ODC JO19-1 - Den Dungen JO19-1 16:00 uur R
FC Eindhoven AV JO8-1 - ODC JO8-1 09:30 uur R
Haarsteeg JO9-2 - ODC JO9-2 10:15 uur R
ODC JO9-3 - St Mich.Gestel JO9-3 08:30 uur R
ODC JO9-5 - Nemelaer JO9-3 08:30 uur R
Zwaluw VFC JO9-10 - ODC JO9-6 10:15 uur R
ODC VE1 - VCB VE1 - 16:00 uur R

Programma 05-03-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
Zwaluw VFC 1 - ODC 1 14:30 uur R
Zwaluw VFC 2 - ODC 3 11:00 uur R
ODC 4 - OJC ROSMALEN 9 10:00 uur R
OJC ROSMALEN 8 - ODC 5 10:00 uur R
ODC 6 - DSC 6 10:00 uur R
ODC 7 - VOAB 11 12:15 uur R
RKDVC 13 - ODC 8 10:30 uur R
ODC VR1 - HRC'14 VR2 12:15 uur R

Programma 07-03-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
ODC 2 - De Bocht'80 1 - 20:00 uur V

Programma 11-03-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
ODC G1G - RPC G1 - 10:00 uur R
ST Viola/Gilze G1 - ODC G2G 13:00 uur R
Maliskamp JO10-1 - ODC JO10-1 09:00 uur R
WSC JO11-1 - ODC JO11-1 09:30 uur R
Haarsteeg JO11-2 - ODC JO11-2 09:00 uur R
ODC JO11-3 - SCI JO11-3 09:45 uur R
ODC JO11-4 - OSC'45 JO11-2 09:45 uur R
ODC JO11-5 - FC Engelen JO11-10 09:45 uur R
ODC JO11-6 - SV BLC JO11-7 09:45 uur R
Emplina JO11-12 - ODC JO11-7 09:00 uur R
ODC JO11-8 - St Mich.Gestel JO11-2 08:30 uur R
ODC JO12-1 - Berghem Sport JO12-1 11:15 uur R
ZIGO JO13-1 - ODC JO13-1 10:45 uur R
ODC JO13-2 - FC Engelen JO13-4 12:45 uur R
BVV JO13-2 - ODC JO13-3 11:00 uur R
SVSSS JO13-4 - ODC JO13-5 10:00 uur R
VCB JO13-1 - ODC JO13-7 10:30 uur R
Roosendaal JO14-1 - ODC JO14-1 13:15 uur R
Reusel Sport/Faes Gr JO15-1G - ODC JO15-1 13:00 uur R
SBC JO15-2 - ODC JO15-2 13:00 uur R
ODC JO15-3 - Essche Boys JO15-1 12:45 uur R
SCI JO15-3 - ODC JO15-4 13:00 uur R
BMC JO15-5 - ODC JO15-5 13:00 uur R
SV BLC JO17-1 - ODC JO17-1 12:45 uur R
ODC JO17-2 - Emplina JO17-3 14:15 uur R
Uno Animo JO17-2 - ODC JO17-3 14:30 uur R
ODC JO19-1 - RKDVC JO19-2 - 14:30 uur R
LRC JO19-3 - ODC JO19-2 12:15 uur R
ODC JO8-1 - Brabantia JO8-1 08:30 uur R
Were Di JO9-4 - ODC JO9-2 09:00 uur R
Maliskamp JO9-3 - ODC JO9-3 10:00 uur R
Oirschot V. JO9-2 - ODC JO9-4 09:00 uur R
ODC JO9-5 - SCI JO9-2 08:30 uur R
ODC JO9-6 - St Mich.Gestel JO9-4 08:30 uur R
Zwaluw VFC MO13-2 - ODC MO13-1 10:15 uur R
Audacia VE1 - ODC VE1 15:30 uur R

Programma 12-03-2017

Wedstrijd Tijd/Uitslag
ODC 1 - Haarsteeg 1 - 14:30 uur R
ODC 2 - Haarsteeg 2 - 11:30 uur R
RKDVC 4 - ODC 3 12:30 uur R
ODC 4 - LSV 3 10:00 uur R
SVG 4 - ODC 5 11:45 uur R
ODC 6 - TGG 5 10:00 uur R
ODC 7 - GSBW 6 12:15 uur R
SC Elshout 3 - ODC 8 10:00 uur R
OJC ROSMALEN 15 - ODC 9 12:30 uur R
ODC VR1 - St Mich.Gestel VR1 12:15 uur R
St Mich.Gestel VR2 - ODC VR2 12:00 uur R
Meer info!

Lid worden? Hier vind je meer informatie en het inschrijfformulier!

Promotie video

Agenda

20 mei

ODC Dag

10 jun

Ducky Dag

15 jun

Sportquiz

17 jun

Wagenaars 5 tegen 5 toernooi

25 jun

Auto Ori├źntatietocht

Sponsoren