Overzicht uitgaande toernooien voor teams van ODC

Met je team op toernooi gaan! Dat was vroeger al één van de hoogtepunten van het seizoen en dat is het nog steeds! Samen meerdere wedstrijden op 1 dag spelen, tussen de wedstrijden door chillen in het gras, andere tegenstanders bekijken of het balletje rond blijven tikken met vaak erg mooi weer. En dan natuurlijk hopen dat je met de grootste beker van de dag weer naar huis gaat!

  • Aanmelden voor de toernooien kan door als trainer/leider een mail naar de coördinator toernooien (Ariën Egge) te sturen.
  • Hij zal dan de aanvraag verzorgen bij het betreffende toernooi, ga dit in geen geval zelf regelen!
  • Zodra we een reactie hebben ont vangen van de club zullen we dit aan je terug koppelen.
  • Om teleurstellingen te voorkomen is het raadzaam om niet tot het einde van het seizoen te wachten met aanmelden. De ervaring leert dat de meeste toernooien dan al volgeboekt zijn.
  • Raadpleeg deze pagina regelmatig.
  • Zodra er nieuwe toernooien bij ons binnen komen wordt de lijst geactualiseerd.
  • Zie je een leuk toernooi, reageer dan direct.
  • Eventuele inschrijfgelden zijn voor rekening van het team zelf, met uitzondering van de VTT-toernooien.

Let op!

  • 9 t/m 12 mei 2024 is het ODC Voetbalkamp voor J/M-O10 t/m J/M-O13
  • 15 juni 2024 geen inschrijving mogelijk voor J/M-O9 t/m J/M-O14 i.v.m. 5 vs 5 toernooi ODC

Toernooikalender (op datum)

DatumNaam toernooiClub

Plaats

Tijdvak

Categorie

Niveau

Deelname ODC

25/26 mei 2024JeugdtoernooiOJC RosmalenRosmalenochtend / middagzie linkzie link
25 mei 2024Jumbo Janssen Jeugd Voetbal ToernooiVV Den DungenDen DungenochtendJO7n.v.t.JO-7
25 mei 2024VV Nijnsel JeugdtoernooiVV Nijnsel

Sint-Oedenrode

ochtend / middagzie flyern.v.t.JO10-1 / JO11-1
25 mei 2024Prinses Irene JeugdtoernooiRKSV Prinses IreneNistelrodeochtend / middagJO7 t/m JO111e klasse of lagerJO9-1
25 mei 2024SV ONDO WisselbokaalSV ONDOHeusden Gem. AstenDagJO13n.v.t.
25/26 mei 202427e JeugdtoernooiOranje Blauw'15PosterholtdagJO8 t/m JO12n.v.t.
31 mei 2024JeugdtoernooiOJC RosmalenRosmalenavondzie linkzie link
31 mei 2024ToernooiWECSchijndelavondJO17 - JO19 - MO17n.v.t.
31 mei 2024JeugdtoernooiFC Kerkrade - WestKerkradeavondJO16 / JO17n.v.t.
31 mei 2024Hart voor Erremuu-cupvv ArnemuidenArnemuidenavondMO13 / MO15 / MO17n.v.t.
31 mei 2024 / 1 juni 2024Prinsenland Jeugdtoernooienvv PrinsenlandDinteloordZie linkZie linkZie link
31 mei / 1/2 juni 2024JeugdvoetbaltoernooiSCMHVeghelZie linkZie linkZie link
1 juni 2024ZomertoernooiJan van ArckelAmmerzodenochtend / middagJO7 t/m JO15 + MO15varia
1 juni 2024Jeugdtoernooivv BoskantSint-OedenrodeZie linkZie linkvanaf 2e klasseJO7-5 / JO9-3
1 juni 2024Rivierenlandjeugdtoernooilinklinklinklinklink
1 juni 2024Champions TournamentNivo SpartaZaltbommelzie flyerzie flyern.v.t.
1 juni 2024Toernooi

WEC

Schijndelochtend / middagZie linkZie linkJO11-3 / JO10-1
1 juni 2024Jeugdtoernooisv Avanti'31SchijndelZie linkZie linkn.v.t.
1 juni 2024Ruud van Nistelrooy - toernooiNooit GedachtGeffenochtend / middagZie linkn.v.t.JO8-1

JO7-1

1 juni 2024De Valk Zomer JeugdtoernooiDe ValkValkenswaarddagJO13 t/m JO19n.v.t.
1 juni 2024NLC'03 Mini Masters Champions League TournamentNLC'03LithochtendMini's / JO7n.v.t.
1 juni 2024MeidentoernooiFC Delta Sports '95HoutenochtendMO11 MO12 MO13 MO15 MO17info
1 juni 2024JeugdtoernooiFC Kerkrade - WestKerkrade

ochtend / middag

JO12 / JO14 / JO15n.v.t.
1 juni 2024JeugdtoernooiUnitas'30Etten-Leurochtend / middagJO8 / JO11 / JO12 / MO11 / MO13link
1 juni 2024MeidentoernooiBSCRoosendaal

zie flyer

MO11 / MO13 / MO15 / MO17n.v.t.
1 juni 2024Hart voor Erremuu-cupvv ArnemuidenArnemuidenochtend / middagJO7 / JO8 / JO9 / Vrouwen / MO20n.v.t.
1/2 juni 2024JeugdtoernooiOJC RosmalenRosmalenochtend / middagzie linkzie link
1/2 juni 2024Future Cup MaastrichtVV ScharnMaastrichtZie linkZie linkZie link
1/2 juni 2024JeugdtoernooienRKSV HeezeHeezeochtend / middagJO7 t/m JO13n.v.t.
1/2 juni 2024JeugdtoernooiHilvariaHilvarenbeekzie flyerzie flyern.v.t.
1/2 juni 2024Champions of Volharding International Football Tournament 2024RKVV VolhardingVierlingsbeekzie flyerJO11 t/m JO15zie flyer
1/2 juni 2024JeugdtoernooienSV ReeshofTilburgzie flyerzie flyerzie flyer
1/2 juni 2024Internationaal Jeugdtoernooiv.v. MaarheezeMaarheezezie flyerzie flyerzie flyer
1/2 juni 2024Ladies CupSV VenrayVenrayzie flyerzie flyerzie flyer
1/2 juni 2024Strijthagencupvv SchaesbergLandgraaflink

link

link

1/2/7/8/9 juni 2024Internationaal JeugdtoernooiRKSV Groene SterHeerlerheidelinklinklink
1/8/15 juni 2024JeugdtoernooienVOW ZijtaartZijtaartzie flyerzie flyerzie flyer
1/8/15 juni 2024Jeugd Voetbal ToernooienFC TilburgTilburglinklinklink
2 juni 2024De Valk Zomer JeugdtoernooiDe ValkValkenswaarddagJO7 t/m JO12n.v.t.
2 juni 2024

SV ONDO Wisselbokaal

SV ONDOHeusden Gem. Astenochtend / middagJO7 / JO11 / JO12n.v.t.
2 juni 2024JeugdtoernooiFC Kerkrade - WestKerkradeochtend / middagJO10 / JO11n.v.t.
7 juni 2024JeugdtoernooiFC Kerkrade - WestKerkradeavondJO18 / JO19n.v.t.
7/8/9 juni 2024Maasduinen toernooiMSH MaasduinenBergen (L)

zie link

zie linkzie link
7/8/9 juni 2024Oostrum CupSVOOostrumdagJO19n.v.t.
8 juni 2024BLC Toernooi JO7SV BLC's-HertogenboschochtendJO7n.v.t.JO7-2
8 juni 2024Jan van ZeelandtoernooiVV GemertGemertzie linkzie linkzie link
8 juni 2024Jumbo Janssen Jeugd Voetbal ToernooiVV Den DungenDen Dungenochtend / middagJO8 t/m JO11 + JO13n.v.t.JO8-1 JO8-2 JO9-1
8 juni 2024Jeugd voetbaltoernooienv.v. BruhezeHelmondochtend / middagJO7 t/m JO11

div

8 juni 2024ToernooiWECSchijndelochtend / middagZie linkZie linkJO7-1
8 juni 2024JeugdtoernooiRKVV Wilhelmina's-HertogenboschdagJO7 t/m JO12n.v.t.
8 juni 2024Jeugdtoernooi 75 jaar BraakhuizenRKSV BraakhuizenGeldropdagJO8 t/m JO12n.v.t.
8 juni 2024JeugdtoernooiRKSV NuenenNuenenochtend / middagzie flyerzie flyer
8 juni 2024SV ONDO WisselbokaalSV ONDOHeusden Gem. AstendagJO14 / JO15n.v.t.
8 juni 2024JeugdtoernooiFC Kerkrade - WestKerkradeochtend / middagJO8 / JO9n.v.t.
8 juni 2024JeugdtoernooiUnitas'30Etten-Leurochtend / middagJO9 / JO13 / JO10 / JO12link
8 juni 2024DKPLC 2024FC LandgraafLandgraafzie linkJO11 / JO12zie link
8 juni 2024Hart voor Erremuu-cupvv ArnemuidenArnemuidenochtend / middagJO10 / JO11 / JO12 / JO13n.v.t.
8/9 juni 2024JeugdtoernooienASV'33Aarle-Rixtelzie flyerzie flyerzie flyer
8/9 juni 2024JeugdtoernooiOJC RosmalenRosmalenochtend / middagzie linkzie link
8/9 juni 2024GrensLandenToernooiRKVV Sportclub'25Bocholtzzie flyerzie flyerzie flyer
8/9 juni 2024JeugdtoernooienSV ReeshofTilburgzie flyerzie flyerzie flyer
8/9 juni 2024JeugdtoernooienRKSV SchijndelSchijndelzie linkJO8 t/m JO11 / G-teamszie link
8/9 juni 2024Strijthagencupvv SchaesbergLandgraaflinklinklink
9 juni 2024Jeugd voetbaltoernooienv.v. BruhezeHelmondochtend / middagJO12 / JO13 / JO15 / JO17 / JO19div
9 juni 2024JeugdtoernooiRKSV NuenenNuenenochtend / middagzie flyerzie flyer
9 juni 2024SV ONDO WisselbokaalSV ONDOHeusden Gem. AstenochtendJO8 / JO9 / JO10n.v.t.
9 juni 2024JeugdtoernooiFC Kerkrade - WestKerkradeochtend / middagMini's / JO13n.v.t.
9 juni 2024JeugdtoernooiUnitas'30Etten-LeurochtendMini'slink
9 juni 2024DKPLC 2024FC LandgraafLandgraafzie linkJO14 / JO15zie link
14 juni 2024Cupcake-toernooiBlauw Geel'38/JUMBOVeghelavondMO17 MO20 Vrouwenn.v.t.
14 juni 2024Hart voor Erremuu-cupvv ArnemuidenArnemuidenavond35+ / 45+ / Lagere seniorenn.v.t.
15 juni 2024Toernooi JO9GVV'63GamerendagJO92e + 3e klasse
15 juni 2024Toernooi MO11GVV'63GamerendagMO111e klasse
15 juni 2024Veldsink Prinsen RegioBank JeugdtoernooiSCG'18Sint-Michielsgestelochtend / middagJO8 t/m JO11n.v.t.JO7 / JO9-2 / JO10-2
15 juni 2024Langstraat Meiden Top ToernooiWSC WaalwijkWaalwijkdagMO9 / MO11 / MO13 / MO15 / MO17 / MO20div.
15 juni 2024JeugdtoernooiUnitas'30Etten-LeurochtendJO10 / JO11link
15 juni 2024

DKPLC 2024

FC LandgraafLandgraafzie linkJO13zie link
15 juni 2024Van Leur ToernooiBlauw Geel'38/JUMBOVeghelochtend / middagJO8 t/m JO15n.v.t.JO12-1?
15/16 juni 2024JeugdtoernooienASV'33Aarle-Rixtelzie flyerzie flyerzie flyer
15/16 juni 2024LSM ToernooiMifanoMierlodagzie linkn.v.t.
16 juni 2024DKPLC 2024FC LandgraafLandgraafzie linkJO7 / JO8 / JO9 / JO10zie link
22 juni 2024JeugdtoernooiUnitas'30Etten-LeurdagJO13link
22 juni 2024Cupcake-toernooiBlauw Geel'38/JUMBOVegheldagMO11 / MO13 / MO15n.v.t.MO15-2
22/23 juni 20244e AH Roois KlompentoernooiRhodeSint-Oedenrode

link

link

link

JO13-3
24 augustus 2024Voorbereidingstoernooisv Avanti'31SchijndellinkJO10 / JO11 / JO13linkJO11-1 (nieuw) / JO11-2 (nieuw) ?

Laatste wijziging: 21/05/2024