Route

Sportpark Molenwijk, Platanenlaan 1 5282 SH Boxtel

  • Bestuurskamer: 0411-672623
  • Kantine: 0411-674587

Sportpark Wagenaars, Molenwijkseweg 91 5282 KA Boxtel

  • Kantine: 0411-677099

Contact

FunctieNaamPersonalia
SecretarisRené van EschJan van Brabantstraat 42
5282 NV Boxtel
06-38895833 of 0411-685638
secretaris@odcvoetbal.nl

Website

De website wordt beheerd door Peter Verhoeven.
Heb je vragen of opmerkingen over de site, dan kun je dat mailen naar: webmaster@odcvoetbal.nl
Hier kun je ook terecht voor het inleveren van wedstrijdverslagen.
Statistieken websitebezoek: http://www.odcvoetbal.nl/webstat/

Leden- en contributieadministratie

FunctieNaamPersonalia
AdministratieLeni van der SteenNieuwe Nieuwstraat 46
5283 CE Boxtel
0411-673103
l.vandersteen@home.nl

Hier kunt U wijzigingen doorgeven wat betreft adres, bank- of gironummer, KNVB-nummer etc.
Ook kunt U via dit adres uw lidmaatschap opzeggen.

Bankrekeningnummer: NL95RABO0168808900

Dit zijn de contributiebedragen per 1-7-2019.

G-junior€ 148,00
G-pupil€ 118,00
G-senior€ 186,00
Junior€ 158,00 incl. € 10,00 kleding
Pupil€ 128,00 incl. € 10,00 kleding
Rust.Veteraan€ 52,00
Rustend lid€ 52,00
Senior€ 186,00
Veteraan€ 186,00

Deze bedragen zijn per jaar en kunnen per kwartaal/half jaar of jaar worden betaald.

Hoofdbestuur

FunctieNaamPersonalia
Voorzitter
  • leiding aan algemeen en dagelijks bestuur
  • coördinatie beleid
  • personeel en organisatie
  • voorlichting communicatie

Walter van der Linden


06-54202111

waltervdlinden@home.nl

Vice Voorzitter
  • Plaatsvervangend voorzitter
  • wedstrijdsecretaris lagere elftallen + vrouwen

Louis van Besouw


0411-685194
06-22208143
lvbesouw@home.nl
Secretaris
  • agendering-verslaglegging
  • postverwerking / correspondentie

René van Esch

06-38895833
0411-685638
secretaris@odcvoetbal.nl

Technische Zaken
  • Voorzitter Technische commissie

Erik van Oorschot

06-51683912
0411-684576
evanoorschot@hetnet.nl

Jeugdzaken
  • Voorzitter Jeugdbestuur

Jeroen Hertog

0653504253
jeroenhertog@ziggo.nl

Kantine en Activiteiten
  • beheer kantines
  • activiteiten
  • club van 100 / supportersvereniging

Geert van den Berk


06-28993272
geert.vanden.berk@hotmail.com

PenningmeesterWilbert van de Ven

06-22461473
Penningmeester@odcvoetbal.nl

Personeel en vrijwilligersNiek Smulders

tel 0654332876
n.smulders@ziggo.nl

Accomodatie en Materialem
  • Beheer accommodaties
  • Beheer materiale
  • Lid TC
Wim Kanters


0411-675281
06-53874160
wimkanters@home.nl

Sponsorzaken
  • Voorzitter Sponsorcommissie
  • Bestuurslid ODC Business Club
Sjef Vermeer

0411-688450
06-12302919
sjef@vermeerrisicobeheer.nl
sponsor@odcvoetbal.nl

Technische commissie

FunctieNaamMailTel
VoorzitterErik van Oorschotevanoorschot11@gmail.com06-51683912
TC Lid SelectieArjan van Bokhovenarjanvanbokhoven@hetnet.nl06-27030521
Technisch coordinator JO13 tm JO15Rob van Griensvenmykevangriensven@gmail.com
Technisch coordinator JO10 tm JO12Erik van Dijkerikvandijk4@gmail.com

Jeugdafdeling

FunctieNaamPersonalia
JeugdvoorzitterJeroen Hertogjeroenhertog@ziggo.nl
TC JeugdErik van Oorschotevanoorschot11@gmail.com
Wedstrijdsecretariaat
O13 - O19
Susan van Erpjuniorenodc@gmail.com
Wedstrijdsecretariaat
O8 - O12
Sandra Schoenmakerspupillenodc@gmail.com
WedstrijdsecretariaatSandra en Susanjeugdodc@kpnmail.nl
JO17-3 en JO17-4 coördinator
Karin Schoenmakersfamilie@schoenmakershetloo.nl
JO15 coördinatorRob Kuipersr.kuipers75@gmail.com
JO14 coördinatorJeremy Yorkjeremy.york@planet.nl
JO13 coördinatorRamon Mommersteegramonmommersteeg@home.nl
JO12 coördinatorKarin Schoenmakersfamilie@schoenmakershetloo.nl
JO11 coördinatorJoris Dankersjorisdankers@gmail.com
JO10 coördinatorKevin van Griensvenkevinmaureen@home.nl
JO9 coördinatorPieter van den Houtpvdhout71@gmail.com
JO8 coördinatorErik van Oorschotevanoorschot11@gmail.com
Meiden coördinator

Ilse Traa

ilse_traa@hotmail.com

Mini'sErik van Oorschotevanoorschot11@gmail.com
KidsclubDieuwertje Kuypersodckidsclub@gmail.com
info/aanmelden: Ga naar de Kidsclub pagina >>>

Afdeling Vrouwenvoetbal

FunctieNaamPersonalia
Vrouwen 1Lisette van der Meijden

lisettevdmeijden@hotmail.com

Vrouwen 2Toine Stoops

06-30164444
toinestoops@home.nl

Afdeling Veteranen

FunctieNaamPersonalia
VoorzitterTheo van den Bosch

0411-674374
theovandenbosch@msn.com

SecretarisDirk Janssen

djanssen61@hotmail.com
06-27122981

PenningmeesterSimon van Beurdenspitfire263@home.nl
06-23925471

Afdeling G-voetbal

Gegevens over de afdeling G-voetbal vind je op hun afdelings-pagina

http://www.odcvoetbal.nl/teams/g-voetbal/

Afdelingsbestuur

FunctieNaamPersonalia
Coördinator G-voetbalJohan van den Biggelaar

06-53134636
johanvandenbiggelaar76@gmail.com

SecretarisStephan Meister

06-47001014
sjfmmeister@gmail.com

PenningmeesterKim Vervoort

vliegendtapijt@gmail.com
06-45150046

Sponsorcommissie

Bekijk de gegevens van de sponsorcommissie op de sponsorpagina

Stichting Beheer ODC

FunctieNaamPersonalia
VoorzitterMark van der Steenmark.van.der.steen@home.nl
06-10893706
PenningmeesterHarold van der Veldenharoldendesiree@gmail.com
0620201367
SecretarisKees Bekerskeesbekers1@hetnet.nl
0644440304

Aanmelding nieuwe leden

Leni van der SteenLedenadministratiel.vandersteen@home.nl
Helmie van Hal
Irma vd Tillaard
aanmeldenjeugd@odcvoetbal.nl

Terreinmeesters

Appie GhijssensSMO+SWmaandag openen en sluitendinsdag sluiten
Jan van der SteenSWdinsdag sluitendonderdag sluiten
Pieter VerbruggenSMO+SWwoensdag openen en sluitenVrouwen sluiten SMO op woensdag
Noud van BesouwSWdonderdag openen

Kleding

Wanda Verbruggen
Debbie van Kessel
kleding@odcvoetbal.nl

Toernooien en activiteiten

Ingeborg VerhoevenToernooienodctoernooien@gmail.com
Ingeborg VerhoevenActiviteitenrene-ingeborg@home.nl

Supportersvereniging

FunctieNaamPersonalia
VoorzitterGeert van den Berk

06-28993272
geert.vanden.berk@hotmail.com

SecretarisJoost Schellekens06-21286947
joostschellekens@hotmail.com
Algemene zakenKarel Meijs

0411-676209/ 06-45870459
inge.brom@home.nl

Algemene zakenAdri Schoenmakersadriwendy@home.nl
Algemene zakenNick van Esch

06-23347931
nhm.vanesch@hotmail.com

Algemene zakenJoost van de Langenberg

06-12581678
j.vdlangenberg@student.hasdb.nl

Algemene zakenLizan van der Heijden
Algemene zakenElias van Gils

0411-677085
maddyvangils@home.nl

Algemene zakenBob Poort

bobpoort@hotmail.com