In 2025 bestaat RKVV ODC 100 jaar, een prachtige mijlpaal! Uiteraard laten we deze niet aan ons voorbijgaan en zijn de voorbereidingen voor dit mooie jaar al in volle gang.
Omdat een jubileum best wel wat geld kost, gaan we hiervoor geld inzamelen. Daarvoor kunnen we uw hulp gebruiken!
Op Donderdag 13 juni 2024 organiseren we een feestelijke veilingavond, waarvan alle opbrengsten ten goede komen aan ODC en ons 100-jarig bestaan.

Veilingavond
Donderdag 13 juni 2024 van 19.00 tot 00.00u bent u van harte welkom in de feesttent op Sportpark Wagenaars.
Op deze avond veilen we een aantal mooie items voor het goede doel (100 jaar ODC).
Het programma van die avond:

19.00 uur: Inloop
19.30 uur: Rondetafelgesprek met: - René vd Kerkhof - Eric Verboom - Tommie van Alphen
20.30 uur: Veiling (en muziek)
22.30 uur: Optreden Robert Pater
23.00 uur: Gezellig na borrelen
00.00 uur: Einde avond

Veilingsite
Vanaf 1 mei 2024 vindt u alle veilingitems op https://odc100.onzeveilingonline.nl/
U kunt dan bieden op de items van uw keuze. Vanaf 1 mei maken we elke week nieuwe kavels bekend via onze social media kanalen!
Mocht u nog een product of dienst willen aanbieden voor onze veiling mail dan naarveiling@odcvoetbal.nl

Tickets
U kunt vanaf nu tickets bestellen voor deze prachtige avond via https://www.ticketkantoor.nl/shop/veilingavondODC
U bent er toch ook bij?

Vragen?
Neem contact op met de veilingcommissie: veiling@odcvoetbal.nl